Pobočka

Značka

Palivo

Cena

Profesionální a individuální přístup ke každému klientovi

Za několik let prodeje užitkových automobilů jsme získali zkušenosti, které uplatňujeme, při Vaší návštěvě našeho autobazaru tzn., že je o Vás vždy dobře postaráno a vozidlo Vám předvede proškolený pracovník s oboru, který je Vám schopen odpovědět na prakticky jakýkoliv dotaz týkající se poptávaného automobilu. Zároveň nabízíme možnost prověření stavu dodávky v autorizovaném servisu ze strany zákazníka, kde zákazníkovi sdělí, po náročné prohlídce, která tvá cca dvě hodiny, kvalitu námi nabízeného vozidla.

Dovoz vozidel na objednávku ze zemí EU

Nemáme v nabídce automobil, který sháníte? To se může také stát. Pak nabízíme možnost dovozu tohoto vozidla ze zemí EU. Jelikož jsme již zavedená společnost s obchodní tradicí, tak kupujeme automobily pouze od prověřených zahraničních dodavatelů, se kterými máme již dobré zkušenosti. V praxi to funguje tak, že nás kontaktujete, zadáte požadavek, o jaký automobil máte zájem, jakmile ho náš tým nalezne, ihned Vás kontaktujeme a zašleme Vám několik podrobných fotografií s podrobným popisem technického stavu. Pak u nás složíte zálohu, oproti které Vám vozidlo přivezeme do ČR a kompletně zařídíme věci spojené s dovozem. Samozřejmostí je záruka toho, že vozidlo bude přivezeno v takovém stavu, v jakém bylo deklarováno. Nebo si můžete vozidlo sehnat kdekoliv sami a my Vám ho za domluvený poplatek dle náročnosti služeb přivezeme a přihlásíme v ČR. Samozřejmě pokud jste již náš klient, který již nějaké vozidlo odebral, tak všechna tato procedura odpadá. Vy si jen řeknete jaké vozidlo chcete, my vám zašleme foto s podrobným stavem vozidla a zbytek již nechte na nás o vše se postaráme k vaší spokojenosti.

Zprostředkování financování

Pokud jste si u nás vybrali automobil a nemáte potřebnou hotovost, můžete využít nabídky vzít si vozidlo na splátky. Spolupracujeme s největšími finančními institucemi, takže vždy porovnáváme nabídky a vybereme pro Vás tu nejvýhodnější možnost.

U nás nenarazíte na žádné skryté úrokové sazby apod. Například za přistavení vozu k prodeji – toto tvrdě odsuzujeme a jsme toho názoru, že to poškozuje naší stavovskou čest.

Výkup vozidel

Vykoupíme Váš automobil. Peníze vyplácíme ihned v hotovosti. Vykupujeme pouze námi prodané vozidla, kde známe původ vozidla a stavy ujetých kilometrů.

Protiúčet

Pokud jste si u nás vybrali automobil a máte doma vůz, který již nepotřebujete, máte možnost nám ho dát protihodnotou, kde bude zohledněna výkupní cena s přihlédnutím na to, že od nás kupujete vůz jiný. Opět platí podmínka výkupu vozidla, které jsme sami prodali a známe jeho původ.

Komisní prodej

Provádíme pouze pro zákazníky, kteří si u nás zakoupí vozidlo jiné. Tady provádíme pouze zprostředkování prodeje, kde prodejcem je osoba, která si do našeho autobazaru vozidlo dala.

Sjednání pojištění

U nově zakoupeného vozidla můžete ihned v naší provozovně sjednat nové povinné ručení nebo havarijní pojištění, kde spolupracujeme s několika pojišťovnami, takže máte možnost výběru buď Vaší „oblíbené“ pojišťovny nebo nejvýhodnější nabídky.

Pojištění schopnosti splácet

Pojištění pro případ, pracovní neschopnosti, invalidity, nebo smrti. Pojišťovna hradí splátky za Vás, pokud vy nemůžete.